RK73H2ATTD4751D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4751D
JLCPCB Part #
C2577148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS