SG73S2ERTTD622G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD622G
JLCPCB Part #
C7312814
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS