RK73H2HTTE5492F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5492F
JLCPCB Part #
C2580177
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS