RN73R2ETTD3970A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3970A10
JLCPCB Part #
C4204670
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS