CQ1007J0222T4E
MFR.Part #
CQ1007J0222T4E
JLCPCB Part #
C2771543
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS