SG732BTTD221M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732BTTD221M
JLCPCB Part #
C4269484
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS