RK73H2HTTE56R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE56R0F
JLCPCB Part #
C2581293
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS