RC2010FK-07158RL
MFR.Part #
RC2010FK-07158RL
JLCPCB Part #
C877123
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS