HV733ARTTE6653F
MFR.Part #
HV733ARTTE6653F
JLCPCB Part #
C5655306
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS