RK73H2HTTE5601D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5601D
JLCPCB Part #
C2582834
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS