RN732BTTD4752A05
MFR.Part #
RN732BTTD4752A05
JLCPCB Part #
C3984906
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS