RK73H2HTTE5621D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5621D
JLCPCB Part #
C2582582
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS