RN732BTTD1521B50
MFR.Part #
RN732BTTD1521B50
JLCPCB Part #
C4323724
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS