RK73G1ERTTP1212D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1212D
JLCPCB Part #
C7049715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS