RK73H2HTTE5102D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5102D
JLCPCB Part #
C2582967
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS