RN73R2BTTD6570D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6570D10
JLCPCB Part #
C2559222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS