RK73H2HTTE12R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE12R0F
JLCPCB Part #
C2579873
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS