RK73H2HTTE4R87F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R87F
JLCPCB Part #
C2579863
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS