RN73H1JTTD6121C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6121C50
JLCPCB Part #
C4247283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS