SR732BTTDR196D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTDR196D
JLCPCB Part #
C2601249
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 196mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS