RK73H2HTTE4992F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4992F
JLCPCB Part #
C5725260
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS