RN732ATTD5900F50
MFR.Part #
RN732ATTD5900F50
JLCPCB Part #
C4190486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS