SLR1TTE3R74D
MFR.Part #
SLR1TTE3R74D
JLCPCB Part #
C3966687
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.74Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS