RN732BTTD2613F50
MFR.Part #
RN732BTTD2613F50
JLCPCB Part #
C4335970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS