RK73H2HTTE4R70F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R70F
JLCPCB Part #
C2580109
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS