RN73H2ETTD7061C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7061C25
JLCPCB Part #
C4287073
Description
250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS