RK73H2HTTE4422F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4422F
JLCPCB Part #
C2579962
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS