SG73P2BRTTD332J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD332J
JLCPCB Part #
C5911846
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS