SG73S2ETTD2051D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2051D
JLCPCB Part #
C4212065
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS