RK73H2HTTE3R92F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3R92F
JLCPCB Part #
C2580051
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS