RN732BTTD1091B25
MFR.Part #
RN732BTTD1091B25
JLCPCB Part #
C3930179
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS