MOS3CT631R100J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS3CT631R100J
JLCPCB Part #
C3564498
Package
Plugin,D6xL15.5mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS