RN73H1JTTD1691A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1691A10
JLCPCB Part #
C4074222
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS