RN73H2ETTD64R9A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R9A25
JLCPCB Part #
C4288645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS