RN73H2ATTD1291C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1291C10
JLCPCB Part #
C2568537
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS