RN732BTTD2291F10
MFR.Part #
RN732BTTD2291F10
JLCPCB Part #
C6407390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS