RN73H2ETTD8350D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8350D50
JLCPCB Part #
C4157470
Description
250mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS