SG73P2ETTD2610D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD2610D
JLCPCB Part #
C4242512
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS