SG73S2ERTTD225J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD225J
JLCPCB Part #
C6295594
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS