RK73H2HTTE3652D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3652D
JLCPCB Part #
C5853397
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS