RK73G2ARTTD2552D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2552D
JLCPCB Part #
C6974397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS