RK73H2HTTE3572F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3572F
JLCPCB Part #
C2581830
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS