RK73H2HTTE3571F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3571F
JLCPCB Part #
C2581156
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS