RT2010DKE0736KL
MFR.Part #
RT2010DKE0736KL
JLCPCB Part #
C1715879
Description
-55℃~+125℃ 200V 36kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS