RK73H2HTTE3012F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3012F
JLCPCB Part #
C2580180
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS