RK73H2HTTE3011F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3011F
JLCPCB Part #
C4280910
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS