RN73H2ETTD64R9C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R9C50
JLCPCB Part #
C4189196
Description
250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS