RK73H2HTTE2743F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2743F
JLCPCB Part #
C2582168
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS