RK73H2HTTE27R4D
MFR.Part #
RK73H2HTTE27R4D
JLCPCB Part #
C2583338
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS