RK73H2HTTE37R4D
MFR.Part #
RK73H2HTTE37R4D
JLCPCB Part #
C2582629
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS